PL / EN
NOWA SESJA OLI ZABOROWSKIEJ - TWIGGY

NOWA SESJA OLI ZABOROWSKIEJ - TWIGGY

Modelka Anna Nocon jako legendrana Twiggy, w nieco bardziej modernistycznym wydaniu... Zobaczcie zdjęcia Aleksandry Zaborowskiej! 

Filigranowa, chłopięca sylwetka, wielkie dziecięce oczy i przerysowane rzęsy – te charakterystyczne cechy wszyscy kojarzymy z legendarną ikoną mody Twiggy. Modelka dokonała przełomu w branży modowej i zawsze będzie jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy XX wieku. Jej styl wciąż jest inspiracją dla wielu twórców. 


Tak też jest w przypadku młodej fotografki Aleksandry Zaborowskiej. Przed obiektywem stanęła oniryczna Anna Nocoń (Fashion Color). Makijażystka Jola Uzolnik stworzyła typowy make up a'la Twiggy, podkreślając wyraźnie rzęsy dolnej i górnej powieki. Nawiązaniem do lat 60-tych są również stylizacje, których autorką jest Betina Dorosz. Czarno biała sukienka w kratkę, tweedowa marynarka, eleganckie bluzki z żabotem – to atrybuty tamtych lat. Dodatkowo kadry ujmują wnętrza retro z gadżetami takimi jak stary telefon czy vintage – fotel. Zdjęcia te to sentymentalny ukłon w stronę minionej epoki.Zobaczcie fotografie modelki Anny Nocon w obiektywie Aleksandry Zaborowskiej tylko w naszej galerii! Zajrzyjcie również na stronę Oli.


video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Twiggy | Aleksandra Zaborowska | Anna Nocoń | Jola Uzolnik | Betina Dorosz |

podobne artykuły