PL / EN
MŁODSZA LINIA KOSZUL MARKI DA VINCI

MŁODSZA LINIA KOSZUL MARKI DA VINCI

Ekskluzywna polska marka oferująca szycie na miarę proponuje nową linię koszul na sezon wiosna-lato 2011.

W wiosenno-letniej ofercie eksluzywnej polskiej marki Da Vinci pojawiła się nowa linia koszul. Firma, specjalizująca się dotąd w szyciu modeli eleganckich i formalnych, wyszła naprzeciw oczekiwaniom młodszego klienta. Tym razem proponuje mężczyznom własną interpretację looku casual i semi-formal.

 

Wariacje na temat klasyki w duchu retro to najsilniejszy trend lansowany przez Da Vinci. Nawiązanie do stylu smokingowego oraz drobne wzory prążków i kratki vichy przypominają o dawnych ubiorach męskich. Alternatywę dla grzecznych modeli stanowią luźne fasony oversize z miękkich, gniecionych tkanin przywodzące na myśl militarny styl safari. Duże kieszenie oraz naturalna kolorystyka to propozycja zdecydowanie dzienna.

 

Wszystkie modele powstały w oparciu o paletę zieleni, khaki, brązów i beży oraz o klasyczną biel i czerń. Zamysłem kolekcji jest przyciągnięcie uwagi detalami: przeszycia, kieszenie, pagony, plisy i biby to jedyne ozdoby koszul.

 

Da Vinci, oprócz asortymentu męskiego, posiada także kolekcje bluzek damskich i dziecięcych. Jako marka ekskluzywna oferuje ponadto szycie na miarę koszul i garniturów z metką Da Vinci Made to Measure. Podczas wizyty w warszawskim studio przy ul. Szucha 16/44 można samemu wybrać fason, tkaninę oraz wykończenia idealnie później skrojonego stroju. 

 

Cena koszuli z nowej linii: 499 PLN.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: moda męska | made to measure | wiosna-lato 2011 | Da Vinci |

podobne artykuły