PL / EN
MINIMALISTYCZNA BIŻUTERIA OD POLSKIEJ MARKI GEMMS

MINIMALISTYCZNA BIŻUTERIA OD POLSKIEJ MARKI GEMMS

Poznajcie kolejną propozycję rozwijającej się dynamicznie polskiej branży mody. Tym razem przedstawiamy Wam markę Gemms, która tworzy niebanalną biżuterię.

Gemms to kolejna młoda biżuteryjna marka na polskim rynku. Jednak jej założycielki, dwie dumne mamy – obie o imieniu Marta – nie proponują nam wszechobecnych już i interpretowanych na różne sposoby klasycznych bransoletek na sznurku z serduszkiem lub gwiazdką czy personalizowanych projektów. Na swoją markę mają zupełnie inny pomysł.

 

Jaka jest, więc biżuteria Gemms? Stworzona z miłości do piękna i mody, minimalistyczna i zgodna z tym, co dyktują najpopularniejsze fashionistki. Jeśli jeszcze nie macie na nadgarstku kilku różnych bransoletek, w tym z koralików to prędzej czy później ten trend też Was dopadnie. Wśród projektów marki znajdziemy również kolczyki, pierścionki czy naszyjniki a także męskie i dziecięce propozycje.

 

Przy tworzeniu kolejnych egzemplarzy biżuterii projektantki wykorzystują tylko metale szlachetne i naturalne kamienie, a wisienką na torcie są projekty z czarnym brylantem. Każdy element jest ręcznie robiony. Niektóre egzemplarze mają wygrawerowane motta lub słowa, dzięki czemu trafiają w bardziej indywidualne potrzeby i upodobania.

 

Filozofia założycielek jest prosta – jesteśmy tym, co nosimy w sobie i na sobie. Warto, więc czasem mieć to na uwadze - że biżuteria także pozwala nam wyrazić siebie.

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Gemms | biżuteria | polska moda |

podobne artykuły