Logotyp serwisu lamode.info
MINI KOLEKCJA JUSTYNY CHRABELSKIEJ APRES SKI

MINI KOLEKCJA JUSTYNY CHRABELSKIEJ APRES SKI

Polska projektantka Justyna Chrabelska przedstawia mini kolekcję na przedwiośnie. Apres Ski - wygodnie, ciepło, sportowo i... szykownie. Zobaczcie sami!

Wiosna już niedługo! W czasie oczekiwania na słoneczną porę roku projektantka Joanna Chrabelska proponuje mini kolekcję Apres Ski. Tak jak w kolekcji jesień - zima widać na pierwszy rzut oka sportowy charakter projektów: ciepłe materiały przybierają kształt wygodnych bluz, tunik, sukienek, marynarek i krótkich spodenek. Wszystko to w tej samej tonacji kolorystycznej: ciemny i jasny granat. Jako dodatek pojawia się supermodny w tym sezonie plecak - worek.

 

 

Nazwa kolekcji doskonale oddaje jej klimat: niezobowiązujący, na luzie. Stawia na wygodę, nie rezygnując z doskonałej stylistyki. Mimo tego, że Apres Ski jest naprawdę "mini", bo złożona z 5 setów, świetnie oddaje klimat przełomu między zimą a wiosną i tym samym nadaje się doskonale na ten czas!

 

 

Po raz kolejny projektanta ukazuje swój własny, rozpoznawalny styl. Skusicie się na przedwiosenny look od Justyny Chrabelskiej? Zobaczcie wszystkie propozycje w naszej galerii!


tagi: Justyna Chrabelska | Apres Ski |

podobne artykuły