PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MILA JOVOVICH WE WREZŚNIOWYM VOGUE ITALIA

MILA JOVOVICH WE WREZŚNIOWYM VOGUE ITALIA

Uniwersalna uroda i ogromny talent – właśnie to sprawia, że Mila Jovovich jest wciąż na szczycie. Tym razem przedstawiamy Wam sesję z udziałem aktorki, która ukazała się we włoskiej edycji Vogue.

Uniwersalna uroda i niesamowity talent aktorski sprawiają, że Mila Jovovich wciąż znajduje się na szczycie w świecie show-biznesu.  Niezwykle często możemy podziwiać ją w kampaniach zarówno marek urodowych, jak i odzieżowych. Tym razem prezentujemy Wam świetną sesję z udziałem aktorki, która ukazała się we wrześniowym numerze Vogue Italia.


Za tło do zdjęć posłużyła teatralna scena, naturalne środowisko każdego aktora. Chociaż Mila Jovovich bardziej kojarzy się z kinowymi produkcjami na deskach teatru również prezentuje się zachwycająco. Mimo tego, że w tym spektaklu aktorka gra główną rolę, nie jest jedyną postacią na zdjęciach, otacza ją spore grono elegancko ubranych mężczyzn w różnym wieku.

 

Praktycznie na każdym zdjęciu pojawiają się sztandary z hasłami, takimi jak „Twoje czyny nei mają znaczenie, jeśli pozostają niezauważone”, czy „Okazywanie złości jest koniecznością”. Kontrowersyjne treści nadają zdjęciom ciekawy charakter.

 

Sama aktorka na fotografiach prezentuje się zjawiskowo. Ubrana w strojne, błyszczące kreacje wygląda jak gwiazda starego kina. Zjawiskowa uroda Mili totalnie hipnotyzuje.

 

Autorem zdjęć jest fotograf, Peter Lindbergh.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Mila Jovovich | Vogue | Vogue Italia | Peter Lindbergh |

podobne artykuły