PL / EN
MICHELLE WILLIAMS NA OKŁADCE ANOTHER MAGAZINE

MICHELLE WILLIAMS NA OKŁADCE ANOTHER MAGAZINE

Boska aktorka Michelle Williams znowu zaskakuje! Tym razem w czterech wersjach na okładce AnOther Magazine, okiem fotografa Willy Vanderperre. Zobaczcie cztery różne stylizacje gwiazdy!

Michelle Williams to gwiazda, która zachwyca swoim talentem aktorskim, oraz wyczuciem stylu. Mogliśmy podziwiać ją w tak sławnych produkcjach filmowych, jak „Blue Valentine”, „Tajemnice Brokeback Mountain” czy „Wyspie Tajemnic”. Po raz kolejny będzie można oglądać genialną aktorkę w zapowiadającym się na hit nadchodzącej wiosny  filmie „Oz Wielki i Potężny”, którego premiera przypada na marzec 2013.

 


Michelle zagra Glindę – Dobrą Czarownicę, a promocja filmu w którym występuje ruszy wkrótce pełną parą. Z tej okazji AnOther Magazine pokazuje gwiazdę w ośmiu różnych stylizacjach na swoich okładkach. Na razie ukazały się cztery z nich. Za obiektywem stanął Willy Vanderperre. Stylizacją zajął się Olivier Pizzo, który zaproponował zupełnie rozbieżne looki.

 


Pierwszy z nich cechuje się niesamowitą elegancją inspirowaną latami 60 – tymi. Woalka i klipsy to dodatki typowe dla tego okresu. Druga okładka jest nieco bardziej szalona i przykuwa uwagę odcieniami intensywnego błękitu i czerwieni. Trzecie ujęcia ukazuje aktorkę siedzącą niewinnie i boso na drewnianym krześle w zwykłych, wytartych dżinsach i bluzie. Jej głowę zdobi zabawny różowy kapelusz. Na ostatnim zdjęciu Michelle Williams zamienia się w zbuntowaną Indiankę i pozuje przyozdobiona indiańskimi piórami, z włosami uplecionymi w dwa warkocze.

 


Michelle, nominowana trzykrotnie do Oscara, zmienia się na okładkach czasopisma nie do poznania. Zobaczcie cztery z ośmiu zdjęć tylko w naszej galerii!

 

 


video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Michelle Williams | AnOther Magazine | film Oz Wielki i Potężny | Olivier Pizzo | Willy Vanderperre |

podobne artykuły