Logotyp serwisu lamode.info
MASKA THE BRIGHTENING FACIAL - NOWOŚĆ OD LA MER

MASKA THE BRIGHTENING FACIAL - NOWOŚĆ OD LA MER

Która z nas nie marzy o cerze gładkiej niczym jedwab? Bazując na długoletnim doświadczeniu i zaawansowanych formułach pielęgnacyjnych naukowcy marki La Mer stworzyli luksusową maseczkę, która głęboko nawilża skórę i przywraca jej młodzieńczy blask. Poznajcie szczegóły.

The Brightening Facial to najnowsze osiągnięcie naukowców z Max Huber Research Labs, pracujących dla luksusowej marki kosmetycznej La Mer. Długoletnie doświadczenie oraz naukowo zaawansowana formuła pozwoliły stworzyć im wyjątkowy produkt, który raz na zawsze ma pomóc w zwalczaniu przebarwień i nierównomiernego kolorytu skóry.

 

 

Dwukrokowa, dwuobszarowa delikatna maseczka została opracowana po to, by dostarczyć naszej zmęczonej cerze rozjaśniających i nawilżających korzyści. Zawarty w kosmetyku unikalny kompleks The Brightening Essence Intense oparto na działaniu legendarnego wyciągu z alg morskich - The Miracle Broth oraz rozjaśniających fermentach La Mer, przez co maska w widoczny sposób rozświetla skórę i ponownie przywraca jej utracony uprzednio młodzieńczy blask.

 

 

Maseczka The Brightening Facial zapewnia skórze natychmiastowe i spektakularne rezultaty, zaś z przeprowadzonych badań wynika, że dająca efekt Spa pielęgnacja nowym kosmetykiem La Mer zwiększa nawilżenie skóry aż o 80%, w 64% poprawia jej klarowność i promienność oraz zapewnia o 27% pełniejsze poczucie ukojenia cery.

 

 

LAMODE.INFO Poleca!

tagi: La Mer | The Brightening Facial | The Brightening Facial La Mer | pielęgnacja La Mer | Maseczka La Mer |

podobne artykuły