PL / EN
MARTA KUBA – NOWA MARKA W BOUTIQUELAMODE.COM

MARTA KUBA – NOWA MARKA W BOUTIQUELAMODE.COM

Oferta naszej siostrzanej platformy BoutiqueLaMode.com poszerzyła się niedawno o nową markę. Sprawdźcie, co proponuje Marta Kuba!

Marta Kuba to projektantka i stylistka – zajmuje się stylizacją indywidualną oraz sesji zdjęciowych, a jej kolekcje charakteryzuje minimalistyczna estetyka. Inspiracje czerpie z wielokulturowości, klimatu ulic największych stolic, mieszanki stylów. I ta nieprzewidywalność oraz niezamykanie się w żadnych schematach jest tym, co nadaje jej projektom wyjątkowy charakter. Od niedawna znajdziecie je na naszej siostrzanej platformie BoutiqueLaMode.com.

 

Elementy kolekcji projektantki cechuje nie tylko geometryczna forma, prostota i dbałość o detale. To przede wszystkim połączenie sportowej elegancji i nowoczesnej klasyki, które sprawiają, że projekty marki są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także praktyczne – elementy kolekcji można składać na wiele różnych sposobów w zależności od stylu życia.

 

Jeśli jesteście ciekawi, jakie projekty ma w swojej ofercie Marta Kuba, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii i na BoutiqueLaMode.com.  Dzisiaj o 21. w klubie Watch Me w Warszawie będzie miał także premierę Fashion Film młodej projektantki. Polecamy!

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Marta Kuba | BoutiqueLaMode | polskie marki | polscy projektanci |

podobne artykuły