PL / EN
MARTA DYKS W NAJNOWSZYM NUMERZE CR FASHION BOOK

MARTA DYKS W NAJNOWSZYM NUMERZE CR FASHION BOOK

W najnowszym wydaniu CR Fashion Book, bohaterką jednej z sesji została Marta Dyks. Zobaczcie, jak wypadła na zdjęciach autorstwa Bjorna Ioossa

Nie tak dawno pisaliśmy o sporej ilości najnowszych projektów z jej udziałem, a Marta Dyks ponownie przypomina nam o swojej osobie i to w naprawdę świetnym stylu. Tym razem, Polka pojawiła się w ostatnim wydaniu magazynu Carine Roitfeld. Była redaktor naczelna Vogue Paris, znana jest z tego, że poświęca dużo czasu oraz gromadzi wokół siebie wyjątkowe osoby i prawdziwych profesjonalistów przy pracy nad każdym numerem swojego nowego tytułu. Nic więc dziwnego, że do sesji Bjorna Ioossa postanowiła zaprosić także podopieczną agencji Rebel Models.

 

„Well Suited”, bo tak zatytułowane zostały czarno- białe kadry autorstwa amerykańskiego fotografa, to zbiór modowych wariacji na temat jednego z podstawowych elementów, choć jak się okazuje nie tylko męskiej garderoby, czyli garnituru. O tym, że kobiecie do twarzy w żakiecie w bardziej charakternym wydaniu, przekonywały w ostatnim czasie takie domy mody jak Givenchy czy Saint Laurent. Patrząc na zdjęcia z udziałem Marty, trudno zaprzeczyć, że jest inaczej, a co więcej- jesienią w tego typu krojach wygląda się szczególnie dobrze. 

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: CR Fashion Book | CR Fashion Book #5 | Carine Roitfeld | Bjorn Iooss | MARTA DYKS |

podobne artykuły