Logotyp serwisu lamode.info
MARLEN HORST I SEAN O’PRY W KAMPANII SARAR NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

MARLEN HORST I SEAN O’PRY W KAMPANII SARAR NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

Czy to kadry ze starego filmu? Nie, to najnowsza kampania tureckiej marki Sarar, a w niej niezwykle przystojny Sean O’Pry i śliczna Marlen Horst. Prawda, że piękna z nich para?

Sarar to turecka marka z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Początkowo głównym asortymentem były męskie garnitury, jednak barnd dokonał  dużego rozwoju. Dziś pod metką Sarar znajdziemy pełne kolekcje zarówno damskie, jak i męskie. Ponadto marka dokonała międzynarodowej ekspansji i jest dostępna w innych krajach poza rodzimą Turcją.

 

Duże znaczenie marketingowe dla marki ma także wybranie do kampanii Seana O'Pry, obecnie najlepszego modela na świecie w rankingu models.com. Na zdjęciach towarzyszyła mu Marlen Horst - jedna z najseksowniejszych modelek świata, według tego samego portalu.

 

Zdjęcia mają klimat starych filmów. Są czarno-białe, a stylizacje nawiązują do mody minionych dziesięcioleci. W kolekcji damskiej odnajdujemy sukienki w kształcie litery A inspirowane latami 60’, czy szerokie spodnie, które były popularne w latach 70’. Męskie garnitury to także przełom lat 50’ i 60’ – dopasowane kroje, wąskie krawaty i kraciaste marynarki – wszystko to, co pamiętamy ze starych filmów, czy fotografii.

 

Sean i Marlen tworzą razem przepiękną parę. Zobaczcie zdjęcia, które zostały wykonane przez fotografa, Koraya Biranda.

 

tagi: Marlen Horst | Sean O'Pry | Sarar | Koray Birand |

podobne artykuły