Logotyp serwisu lamode.info
MARIO TESTINO FOTOGRAFEM NA ŚLUBIE KATE MOSS

MARIO TESTINO FOTOGRAFEM NA ŚLUBIE KATE MOSS

Po zaręczynowych uroczystościach brytyjskiej pary książęcej, Mario Testino wcieli się w rolę ślubnego fotografa top modelki Kate Moss

Jako najpopularniejszy ze znanych fotografów w Wielkiej Brytanii, Mario Testino jest na Wyspach rozchwytywany. Niedawno był odpowiedzialny za stworzenie oficjalnego albumu zaręczynowego dla Księcia Williama i Kate Middleton, a już dostał kolejne wyjątkowe zlecenie. Tym razem, 2 lipca udokumentuje ślub Kate Moss z gitarzystą The Kills, Jamie Hince’em.

 

Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę jego wieloletnią przyjaźń i relacje zawodowe z modelką. Przez 20 lat kariery Angielki, fotografował ją tyle razy, że z samej współpracy tych dwojga powstałaby niebagatelna wystawa. Jak podkreślił artysta: „Kate Moss od dawna jest jedną z moich ulubionych modelek. Myślę, że zdołałem udokumentować jej rozwój.” Przyznał tym samym - wymieniając Kate Winslet i Gwyneth Paltrow - że osób o takim dla niego znaczeniu jest więcej.

 

I chociaż wybranie jednej muzy jest dla Testino tak trudne jak wybór ulubionego dziecka przez rodzica pięciorga potomstwa, to przyznaje, że najbardziej ceni sobie współpracę z Księżną Dianą. Nie bez powodu jest uwielbiany przez brytyjską rodzinę królewską, a co za tym idzie – wszystkich Brytyjczyków.

 

tagi: Mario Testino | modelka | fotograf | KATE MOSS |

podobne artykuły