PL / EN
MARC JACOBS - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2015/2016 - NOWE ZDJĘCIA!

MARC JACOBS - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2015/2016 - NOWE ZDJĘCIA!

Gwiazdy w najnowszej kampanii Marca Jacobsa! Zobaczcie, kto w obiektywie Davida Simsa promuje kolekcję jesień zima 2015/2016

W przypadku tej kampanii powiedzenie, że „apetyt rośnie w miarę jedzenia” sprawdza się perfekcyjnie. Kiedy dwa tygodnie temu do sieci trafiło zdjęcie Cher, jako nowej twarzy marki Marc Jacobs, większość z pewnością nie kryła zaskoczenia. Jednak po tegorocznym MET Ball, na którym Jacobs pojawił się właśnie w towarzystwie tej 69-letniej gwiazdy, każdy kto bacznie przygląda się temu, co dzieje się w branży, mógł spodziewać się takiego, a nie innego finału. Na tym jednak nie koniec. Parę dni później na Instagramie opublikowano utrzymane w podobnej konwencji zdjęcie, również autorstwa Davida Simsa, któremu zapozowała młodziutka (rocznik 2000) aktorka i wokalistka, córka aktora Willa Smitha i Jady Pinkett Smith - Willow.

 

Mając w pamięci inne typowo „celebryckie” reklamy kolekcji, w przypadku najnowszego projektu Marca Jacobsa zaczęło się robić naprawdę coraz ciekawiej. Amerykański projektant zdecydował się po raz kolejny postawić na to, co w modzie lubi najbardziej, czyli nieszablonowe i zróżnicowane rozwiązania. To świetnie potwierdziła trzecia już odsłona jesienno-zimowej kampanii, do której dołączył również lider zespołu Red Hot Chilli Peppers - Anthony Kiedis oraz jego syn Everly Bear. Takiej „mieszanki wybuchowej” w jednej sesji reklamowej nie było już dawno, a w sieci pojawiły się nawet głosy, że najnowsze przedsięwzięcie Marca Jacobsa zyskało już miano kultowego, zanim zobaczymy go w całości.

 

Za wygląd Cher, Smith i Kiedsa odpowiedzialna jest oczywiście Katie Grand, która współpracuje z Jacobsem już od 2003 roku. Kogo jeszcze miała okazję stylizować na potrzeby kampanii jesień zima 2015/2016? Z niecierpliwością czekamy dalszy rozwój wydarzeń! 

 

20.06 - Kolejna gwiazda, która dołączyła do najnowszej kampanii Marca Jacobsa to amerykańska aktorka Debi Mazar. W 1990 roku zadebiutowała w filmie Martina Scorsese „Chłopcy z ferajny”, a ostatnio możemy oglądać ją na ekranach polskich kin w komedii „Dziewczyna warta grzechu” Petera Bogdanovicha. 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Marc Jacobs jesień zima 2015/2016 | kampania | Cher | Willow Smith | Anthony Kiedis | David Sims | Marc Jacobs |

podobne artykuły