PL / EN
MAMAPIKI KOLEKCJA WIOSNA LATO 2013

MAMAPIKI KOLEKCJA WIOSNA LATO 2013

Streetwear, oversize, luz i wygoda. Sport to zdrowie! Zwłaszcza w modnym wydaniu polskiej marki Mamapiki. Zobaczcie kolekcję na wiosnę lato 2013! 

Czy znacie już Mamapiki? To młoda polska marka, powstała w Warszawie w 2009 roku. Założycielkami są Katrzyna Rysiak i Marta Garbińska. Ich marka, skierowana jest przede wszystkim do fanów streetwearowego stylu, sportu, ale także tych, którzy lubią się czuć w ubraniach wygodnie, nie rezygnując z przyjemnej dla oka estetyki.

 

 

Intensywny róż? Wielu z nas podchodzi do niego z dystansem, a to przecież jeden z kolorów tej wiosny. Widać to w nowej kolekcji Mamapiki. Tłem dla intensywnej barwy są szare i białe odcienie ubrań. W krojach królują obszerne, luźne sukienki, proste przeźroczyste T-shirty, (idealne do zestawienia z supermodne cropp topami), sukienki z kapturem, czy szorty na upalne dni.

 

 

Kolekcja została sfotografowana przez Monikę Kmitę. Stylizacją zajęła się Sara Milczarek, make up stworzyła Pola Dźwigała. Do zdjęć zapozowały Ola G. i Ola P. z Mango Models.

 

 

Co sądzicie o sportowych propozycjach Mamapiki na wiosnę lato 2013? Zobaczcie wszystkie zdjęcia tylko w naszej galerii!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Mamapiki | Mamapiki wiosna lato 2013 | Katrzyna Rysiak | Marta Garbińska |

podobne artykuły