PL / EN
MALWINA GARSTKA W LOOKBOOKU ZARA TRF WIOSNA 2014

MALWINA GARSTKA W LOOKBOOKU ZARA TRF WIOSNA 2014

Ostatnio Malwinę Garstkę mogliśmy oglądać m.in na London Fashion Week. Teraz podopieczna agencji Model Plus pojawiła się w wiosennym lookbooku marki Zara TRF. Zobaczcie koniecznie!

Znacie już Malwinę Garstkę? Jeżeli nie, to koniecznie zapamiętajcie to nazwisko, bo o podopiecznej agencji Model Plus mówi się coraz więcej! Podczas ostatniego London Fashion Week, modelka pojawiła się na pokazach Julien MacDonald, Michaela van der Hama, David Koma oraz Antipodium. Wcześniej mogliśmy ją również zobaczyć w grudniowym Vogue Netherlands czy w kampanii dla polskiej marki Laura Guidi. Sporym osiągnięciem jest również jej ubiegłosezonowy pokaz na wyłączność u Balenciagi, podczczas wrześniowego Paris Fashion Week

 

My przedstawiamy Wam wiosenny lookbook młodzieżowej linii Zara TRF, w którym Malwina prezentuje projekty na wiosnę 2014. To kolejna Polka po m.in Patrycji Gardygajło, Marysi Loks i Magdzie Jasek zatrudniona przez hiszpańską markę! Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie wszystkie zdjęcia. Jak Waszym zdaniem wypadła?

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Malwina Garstka | Zara TRF | Zara TRF lookbook wiosna 2014 | Malwina Garstka lookbook | Model Plus |

podobne artykuły