Logotyp serwisu lamode.info
MAGDALENA FRĄCKOWIAK W NAJNOWSZEJ KAMPANII RESERVED

MAGDALENA FRĄCKOWIAK W NAJNOWSZEJ KAMPANII RESERVED

Polska topmodelka, jedna z muz Karla Lagerfelda, wzięła udział w kampaniiMy Beautiful Story” marki Reserved na sezon wiosna-lato 2011 – zobacz zdjęcia ukazujące kulisy sesji!

Boskie Buenos Aires to jedno z największych i najbardziej tętniących życiem miejsc na świecie. Ta wielka metropolia i jej atmosfera stała się tłem do najnowszej kampanii marki Reserved „Beautiful Story”.


Autorką zdjęć backstage jest Agata Pospieszyńska. Bohaterką – topmodelka Magda Frąckowiak, która podczas sesji, niczym aktorka, odegrała różne stany emocjonalne – raz była kobieca i sensualna, a raz dziewczęca i niewinna."Magda jest wulkanem energii, jest bardzo profesjonalna ale nie zachowuje się jak gwiazda, ma poczucie humoru. Dokładnie wie czego się od niej oczekuje, ma niesamowitą świadomość własnego ciała (…)" - powiedziała o współpracy z Magdą, Agata Pospieszyńska.Zdjęcia backstage do kampanii Beautiful Story oddają prawdziwy klimat, jaki panował na planie. Mamy okazję podziwiać modelkę i ekipę zdjęciową podczas pracy. Buenos Aires, miasto tętniące życiem i wielką energią okazało się niezwykłym tłem w portretowaniu „pięknej historii” według marki.

 

Zobaczcie piękną i naturalną Magdę Frąckowiak podczas pracy przy sesji w naszej galerii!

 

 

tl_files/moda polska/kolekcje/MAGDALENA FRACKOWIAK W KAMPANII RESERVED/148_reserved_backstage_96.jpgfot. materiały prasowe

 

tl_files/moda polska/kolekcje/MAGDALENA FRACKOWIAK W KAMPANII RESERVED/163_reserved_backstage_89.jpgfot. materiały prasowe

tagi: kolekcja | marka | Reserved | Magdalena Frąckowiak |

podobne artykuły