PL / EN
MAGDALENA FRĄCKOWIAK NA BAHAMACH CZYLI PRACA NA PLANIE VICTORIA’S SECRET

MAGDALENA FRĄCKOWIAK NA BAHAMACH CZYLI PRACA NA PLANIE VICTORIA’S SECRET

Turkusowe morze, biały piasek, kosmyki włosów wyblakłe od promieni słonecznych, bikini z najnowszej kolekcji Victoria’s Secret i masa pozytywnej energii – zobacz zdjęcia Magdaleny Frąckowiak z backstage’u dla VS!

Magdalena Frąckowiak to 180 cm wzrostu, buzia aniołka i nogi gazeli. Piękna Polka, która zajmuje 17. miejsce w światowym rankingu modelek przygotowanym przez portal Models.com wciela się obecnie w nową rolę – Aniołka Victoria’s Secret.

 

Praca dla słynnej amerykańskiej marki to niewątpliwie zaszczyt dla każdej modelki. Znane z boskich ciał, nienagannych kształtów, długich, olsniewających włosów, promiennych uśmiechów i całego mnóstwa pozytywnej energii Aniołki VS co sezon występują w spekatkularnym show marki, pozują do katalogów oraz promują bieliznę. Ostatnio piękne dziewczyny można było spotkać na wyspach Bahama, gdzie pracowały nad najnowszą reklamą Victoria’s Secret.

 

Biorąc pod uwagę kwietniowy śnieg oraz niekorzystną aurę za oknami polecamy przenieść się myślami do świata Victoria’s Secret. Na Bahamach lato już jest! Rzuć więc okiem na zdjęcia z backstage’u zrobione przez Bena Wattsa, na których Magdalena Frąckowiak pozuje dla VS.  

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Victoria's Secret | Magdalena Frąckowiak |

podobne artykuły