PL / EN
MAGDA ROMAN W SESJI DLA MARKI HERZLICH WILLKOMMEN

MAGDA ROMAN W SESJI DLA MARKI HERZLICH WILLKOMMEN

Piękna blond modelka z rozbielonymi brwiami, stylizacje w jasnej kolorystyce - a to wszystko uchwycone na tle budynku z piaskowego kamienia. Zobaczcie Magdę Roman w nowej sesji autorstwa Damiana Portera.

 

Herzlich Willkommen to nowa, polska marka założona przez dwie młode projektantki z łódzkiego ASP – Alicję Saar i Małgosię Wójcicką. Do tej pory dziewczyny stworzyły serię unikalnych kostiumów kąpielowych, natomiast na przyszłe wakacje możemy spodziewać się pełnej kolekcji przygotowanej przez duet projektantek.

 

Całość sesji autorstwa Damiana Portera stworzona dla marki Herzlich Willkommen jest w niezwykle jasnych barwach. Zarówno tło, stylizacje jak i make-up oscylują pomiędzy beżem, a bielą.

 

Blond włosy modelki świetnie komponują się z rozbielonymi brwiami i jasnym makijażem oczu i ust. Rzeczy użyte w stylizacjach, chociaż oszczędne w kolorystyce, to dzięki ciekawym printom i różnorodności tkanin nie wyglądają nudno.

 

Spokojne tło idealnie pasuje do nastroju zdjęć. Widoczna w tle fontanna, czy budynek są w kolorze jasnego piasku tworzą ze stylizacjami spójną całość. Chociaż sesja ma dosyć jednostajną kolorystykę, to przykuwa uwagę i na moment przenosi nas w inny świat. 

 

video

HELENA RUBINSTEIN x AGATA TANTER

tagi: Magda Roman | Damian Porter | Herzlich Willkommen |

podobne artykuły