PL / EN
MAGDA CHACHLICA W MADAME FIGARO GRECJA

MAGDA CHACHLICA W MADAME FIGARO GRECJA

Nadchodzi kolejna po Małgorzacie Beli modelka z Krakowa – nastolatka Magdalena Chachlica podbija świat mody! Zobacz zdjęcia Magdy, które ostatnio pojawiły się w Madame Figaro Grecja.

Profesjonalne sesje zdjęciowe z topowymi polskimi fotografami, kampania reklamowa dla Bershki, wyjazd do Barcelony, kampania społeczna na rzecz równouprawnienia kobiet oraz zachwyt i podziw zagranicznych agentów i fotografów – tego nastolatka z Nowej Huty, Magda Chachlica nigdy się nie spodziewała. Jej szalona przygoda z modą nabrała oszałamiającego tempa w zaledwie parę tygodni po tym, jak pewnego letniego poranka wychodząc z domu zauważyła ją właścicielka agencji modelek.

 

Magda, którą reprezentuje agencja Fashion Color, ma aż 182 cm wzrostu, a jej wymiary to 86–61–90. Oprócz idealnych proporcji ciała, dziewczyna może się również pochwalić silną osobowością i zdecydowanym charakterem. Dodajmy do tego ostre, charakterystyczne rysy twarzy, a wkrótce usłyszymy jak media nazywają ją godną następczynią Anji Rubik czy Jac.

 

Dzisiaj chcemy zaprezentować Wam zdjęcia młodej modelki, które ukazały się w Madame Figaro Grecja. Czarne, długie spódnice, eleganckie białe koszule i koronki oraz ciemny makijaż sprawiają, że Magda prezentuje się bardzo poważnie i dojrzale. Nieco grozy i tajemniczości nadają całej sesji mosiężne krzyże, czarny kruk i czaszka w tle.

 

Obejrzyj koniecznie!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Magdalena Chachlica | Fashion Color | Madame Figaro |

podobne artykuły