Logotyp serwisu lamode.info
ŁUKASZ STĘPIEŃ – LOOKBOOK KOLEKCJI JESIEŃ-ZIMA 2011/12

ŁUKASZ STĘPIEŃ – LOOKBOOK KOLEKCJI JESIEŃ-ZIMA 2011/12

Trendy jesień-zima 2011/12 w polskim wydaniu. Zobacz, co Łukasz Stępień proponuje panom na nadchodzący sezon.

Łukasz Stępień to projektant wszechstronny, obdarzony wyobraźnią godną architekta i artysty. Choć tworzy dla kobiet i mężczyzn, to moda męska jest dla niego największym wyzwaniem i przyjemnością.

 

W swoich projektach bazuje na granicy klasyki i awangardy, przełamując konwencję, ale wciąż myśląc o codziennych sytuacjach. Taka również jest jego kolekcja na sezon jesień-zima 2011/12, której lookbook prezentujemy dziś na łamach LAMODE.INFO. Łukasz Stępień wykorzystał w niej takie materiały, jak wełnę, jedwab oraz jedwab surowy, dzianinę i skórę. Zachowawcza w kolorach, ale bogata w formy linia to zaskakująca interpretacja klasycznie pojętej elegancji, połączona z wyobraźnią i kreatywnością. Kolekcja może każdego mężczyznę ubrać od stóp do głów, ale zaawansowani wielbiciele mody znajdą dla siebie wiele furtek, zachęcających do modyfikowania stylizacji.

 

 

tl_files/moda polska/kolekcje/LUKASZ STEPIEN - LOOKBOK JESIEN-ZIMA 2011/lukaszstepien fallwinter20112012homme.jpgfot. materiały prasowe


Koniecznie zajrzyjcie do galerii, w której znajdziecie kolekcję projektanta na sezon jesień-zima 2011/12. Ubrania sygnowane metką Łukasz Stępień dostępne są w warszawskim butiku Love&Trade.

tagi: kolekcja | moda polska | moda męska | Łukasz Stępień |

podobne artykuły