PL / EN
ŁUKASZ JEMIOŁ - KAMPANIA KOLEKCJI WIOSNA LATO 2014

ŁUKASZ JEMIOŁ - KAMPANIA KOLEKCJI WIOSNA LATO 2014

Bujna zielona roślinność, przykuwająca spojrzenie graficzna forma zdjęć i cudownie mieniące się w słońcu sukienki Łukasza Jemioła. Oto kampania kolekcji projektanta na wiosnę lato 2014!

Niedawno na fanpage’u projektanta mogliśmy oglądać zapowiedź egzotycznej sesji zdjęciowej, a już dziś w naszej galerii możemy zobaczyć całą odsłonę kampanii promującej kolekcję Łukasza Jemioła na sezon wiosna lato 2014. Doznań estetycznych dostarczają zarówno piękne projekty Jemioła, jak i nietypowo wykończone graficznie fotografie. Za taką odsłonę kolekcji odpowiada Sitarsky, kreatywny fotograf znany m.in. ze współpracy z takimi markami jak Mohito, 303 Avenue, Reserved, którego zdjęcia mogliście zobaczyć także m.in. w magazynach K MAG czy InStyle.


Sesję zrealizowano podczas ostatniego Fashion Week’u w Lizboni – Moda Lisboa, gdzie polski projektant zaprezentował uchwycone na zdjęciach projekty z kolekcji wiosna lato 2014. Królują w niej połyskliwe materiały, które świetnie kontrastują z portugalską zielenią w tle. Przed obiektywem zaprezentowała je delikatnej urody Ana Zalewska.

 

Zobaczcie efekty ich współpracy!

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Piotr Sitarsky | Sitarsky | Ana Zalewska | moda polska | Łukasz Jemioł |

podobne artykuły