PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
LUCYNA AMSZEJ W OBIEKTYWIE ROBERTA BINDY

LUCYNA AMSZEJ W OBIEKTYWIE ROBERTA BINDY

Modna diva w wielkim mieście – zobaczcie Lucynę Amszej, modelkę agencji D’Vision w sesji autorstwa młodego polskiego fotografa, Roberta Bindy.

Świat mody w Polsce staje się coraz bardziej popularny i wielu ludzi w niezwykle młodym wieku próbuje znaleźć w nim miejsce dla siebie. Oprócz blogerek i modelek, wśród grona młodych ludzi mody mamy również fotografów. Do tego grona możemy zaliczyć Roberta Bindę, którego sesja została opublikowana w brytyjskim piśmie 1883 Magazine.

 

Bohaterką edytorialu zatytułowanego Wiggy Twiggy została Lucyna Amszej, modelka agencji D’Vision. Wcieliła się w role modnej i wytwornej divy w wielkim mieście. W zbyt strojnych, jak na co dzień, stylizacjach została uchwycona w miejskich plenerach – na przystanku autobusowym, czy na tle ruchliwej ulicy.

 

W stylizacjach Robert Devotion użył własnych projektów, a także rzeczy innych młodych polskich projektantów, między innymi Sebastiana Owsianki, Sary Szczygielskiej oraz Anny Blauth, zaś makijaż wykonała Katarzyna Sobura.

 

Zobaczcie zdjęcia!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Lucyna Amszej | Robert Binda | D'Vision |

podobne artykuły