PL / EN
LOOKBOOK ZARA TRF NA WRZESIEŃ 2012

LOOKBOOK ZARA TRF NA WRZESIEŃ 2012

Elegancka nastolatka? Zara Trf na jesień prezentuje się zdecydowanie dojrzalej niż zazwyczaj. Płaszcze, żakiety i stonowania kolorystyka – te rzeczy spokojnie mogą dzielić matka z córką. Ponadto w kolekcji znajdziemy rzeczy inspirowane stylem militarnym i rockowym.

Zara Trf zazwyczaj była kierowana do nastolatek, które jeszcze nie odnajdują się w zbyt eleganckich stylizacjach, natomiast wrześniowy lookbook ukazuje nieco inną stronę działu młodzieżowego Zary. Nieco dojrzalsze projekty spokojnie znajdą zastosowanie zarówno w garderobie matki, jak i córki.

 

Szeroki wybór płaszczy i marynarek, być może nie do końca klasycznych, ale zdecydowanie bardziej eleganckich niż zazwyczaj, nadaje lookbookowi bardziej dojrzały wizerunek. Ciekawe połączenia tkanin ze skórzanymi wstawkami, błyszczące aplikacje i ciekawy formy sprawiają, że każda z rzeczy prezentuje się wyjątkowo.

 

Dla mniej eleganckich nastolatek bardziej będą się nadawać rzeczy inspirowane stylem militarnym, czy rockowym. Wojskowe kurtki o męskim kroju, spodnie moro i ciężkie biker bootsy spodobają się zadziornym chłopczycom, zaś skóry, ćwieki i poszarpany jeans świetnie sprawdzą się w stylizacjach każdej rockmanki.

 

Wszystkie style świetnie wpisują się w trendy na nadchodzący sezon, zatem niezależnie od tego, w którym  czujesz się najlepiej, dzięki rzeczom z nowej kolekcji Zara Trf możesz stworzyć modne i efektowne stylizacje uliczne. 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Zara Trf | trendy jesień zima 2012/13 | ZARA |

podobne artykuły