PL / EN
LOOKBOOK TARANKO LATO 2014

LOOKBOOK TARANKO LATO 2014

Różnorodność kolorów, kwiatowe printy i uniwersalne kroje niezbędne w każdej garderobie. Zobaczcie letni lookbook marki Taranko!

Na rodzimym rynku odzieżowym działa już od 27 lat, więc nic dziwnego, że doskonale zna potrzeby współczesnych kobiet! Ich oczekiwania, co do zawartości damskiej szafy, znajdują bowiem odzwierciedlenie w każdej kolejnej kolekcji Taranko, które wyróżnia także wysoka jakość materiałów, uniwersalne kroje oraz kobiecość i elegancja w najlepszym wydaniu. Tak jest również w przypadku najnowszych propozycji polskiej marki, które znalazły się w lookbooku lato 2014.

 

Co Taranko zaproponowało tym razem? Prawdziwą różnorodność kolorów – od delikatnych pasteli po mocne akcenty granatu i fuksji oraz klasyczną biel z czernią. Supermodne kwiatowe printy, które znajdziemy zarówno na sukienkach, jak i topach, to prawdziwy must have tego sezonu. W kolekcji nie brak także ołówkowych spódnic czy zwiewnych spodni w metalicznym odcieniu. Tradycyjnie dużym plusem jest to, że większość projektów z najnowszej kolekcji marki, pozwala nam na swobodne komponowanie, mieszanie i zestawianie ze sobą na nowo – w zależności od okazji oraz pory dnia. 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Taranko | Taranko kolekcja lato 2014 | Tarnko lookbook lato 2014 | Taranko kolekcja | Taranko lato 2014 |

podobne artykuły