PL / EN
LOOKBOOK MARKS & SPENCER NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/2013

LOOKBOOK MARKS & SPENCER NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/2013

Kolekcja Marks & Spencer na nadchodzący sezon jesienno-zimowy błyszczy i to dosłownie. Zobaczcie nowy lookbook brytyjskiej marki.

Marks & Spencer to marka z doświadczeniem i ponad stuletnią historią. Założyciele zaczynali od małego kramu, a dziś to sieć ponad tysiąca sklepów w różnych krajach. Co ciekawe Michael Marks, jeden z założycieli był polskim emigrantem. Firma dzięki dbałości o jakość i zadowolenie klientów wciąż się rozwija.

 

Najnowsza kolekcja marki Marks & Spencer to kuszące, ciemne barwy, ciekawe tkaniny i oryginalne faktury. Większość projektów jest inspirowana latami 50’oraz stylem militarnym. Kobiece fasony przeplatają się z drapieżnymi, metalicznymi wykończeniami . Wiele tkanin pokrytych jest ciekawymi printami, zarówno florystycznymi, jak i geometrycznymi.  Mocny charakter kolekcji łagodzą kolory ziemi, oraz szarości.

 

W lookbooku możemy podziwiać zarówno pięknie skrojone płaszcze, jak i podkreślające sylwetkę sukienki i spodnie. Wszystko w umiarkowanej asyście cekinów, koronek i sztucznego futra.

 

Zobaczcie sami!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Marks&Spencer | lookbook | kolekcja |

podobne artykuły