PL / EN
LOOKBOOK KOLEKCJI DELIKATESSEN NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/2013 - STYLOWY MĘŻCZYZNA

LOOKBOOK KOLEKCJI DELIKATESSEN NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/2013 - STYLOWY MĘŻCZYZNA

Koszule marki Delikatessen to prawdziwy must have w męskiej szafie. Połączenie klasycznego kroju z nowoczesnym wzornictwem. Zobaczcie kolekcję na sezon jesień zima 2012/2013 i przekonajcie się sami!

Pochodzi z Polski, a mieszka w Amsterdamie, gdzie na co dzień projektuje - Andre Lisowski twórca marki Delikatessen prezentuje kolekcję na sezon jesień zima 2012/2013.

 

Bez wątpienia najbardziej charakterystycznym elementem garderoby dla brandu jest koszula, nic więc dziwnego, że również w nadchodzącym sezonie właśnie ona odgrywać będzie kluczową rolę w męskim outfitcie.

 

Według Delikatessen jesień i zima 2012/2013 upłyną pod hasłem amarantu, burgundu, szarości i różnych odcieni błękitu. Projektant miksuje poszczególne kolory w jednym modelu, zszywając ze sobą różne tkaniny. Taki zabieg nadaje klasycznej koszuli nutę nowoczesności. W kolekcji odnaleźć można zarówno tradycyjne kroje, wersje zdeformowane czy też dopasowane modele typu slim. Koszulę łączyć należy z luźnymi spodniami z delikatnie obniżonym krokiem w kontrastującym kolorze lub wręcz przeciwnie tworząc monochromatyczny total look.

 

Wśród propozycji Delikatessen znajdziemy także marynarki i swetry, które dopełnią całości stylizacji. Zdecydujecie się na takie outfity?

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Delikatessen | trendy jesień zima 2012 | moda męska | moda polska |

podobne artykuły