PL / EN
LOOKBOOK KOLEKCJI BIZUU NA WIOSNĘ LATO 2012

LOOKBOOK KOLEKCJI BIZUU NA WIOSNĘ LATO 2012

Prezentowaliśmy Wam już zdjęcia z kampanii reklamowej najnowszej kolekcji Bizuu na sezon wiosna lato 2012, dzisiaj chcemy pokazać Wam lookbook przedstawiający sukienki stworzone przed duet sióstr!

Lookbook kolekcji Bizuu Sensus Ad Adfectus na wiosnę lato 2012 to bajkowy świat pełen szalonych pomysłów. Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak, siostry, a zarazem projektantki, przygotowały całą gamę kobiecych i romantycznych zestawień.

 

Pięknie odszyte ubrania wykonane są w przeważającej większości z cienkiej wełny w stylu Chanel i jedwabiu, dodatkowo zdobią je koronki, falbany, koraliki i sztuczne futro. W kolekcji można znaleźć między innymi krótkie sukienki w stylu Twiggy, dobrze skrojone spodnie, kolorowe baskinki, długie i krótkie falbaniaste spódnice, modne kołnierzyki, dziewczęce kokardy, opaski wyszywane koralikami i eleganckie koszule. Wszystkie projekty zostały wykonane w jasnych i delikatnych, pastelowych kolorach. Cała kolekcja łączy w sobie kobiecą elegancję, szyk i subtelność rodem z lat 60. Można jednak doszukać się w niej frywolnych i niezobowiązujących elementów, które przywodzą na myśl słodki smak dzieciństwa, bowiem modelki na zdjęciach wyglądają jak piękne lalki ze sklepowej półki.

 

Obejrzyj lookbook znajdujący się w naszej galerii i sam oceń efekty pracy projektantek!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Blanka Jordan | Zuzanna Wachowiak | trendy wiosna lato 2012 | bizuu |

podobne artykuły