Logotyp serwisu lamode.info
LOOKBOOK JUSTYNA CHRABELSKA WIOSNA LATO 2014

LOOKBOOK JUSTYNA CHRABELSKA WIOSNA LATO 2014

Zobaczcie jakie propozycje na sezon wiosna lato 2014 prezentuje w swoim najnowszym lookbooku projektantka Justyna Chrabelska. Jest dziewczęco i bardzo na czasie!

Już na początku swojej projektanckiej drogi postawiła na najistotniejszą, i jak się okazuje nie zawsze oczywistą, rzecz w modzie – kolekcja musi być dobra zarówno od artystycznej, jak i komercyjnej strony. Jednym słowem, moda musi być łatwa w interpretacji, łatwa w noszeniu, ale niepozbawiona polotu. Trzymając się mocno tej zasady Justyna Chrabelska wypracowała swoje własne, unikalne spojrzenie na projektowanie, dzięki czemu każdą kolejną kolekcję już na pierwszy rzut oka można przypisać jej nazwisku.

 

W swoim najnowszym lookbooku na wiosnę lato 2014 pokazała szerokie spektrum materiałów, które pojawiają się w różnych kombinacjach, przygaszone, delikatne barwy - beż, szarość oraz śmietankowa biel. Silnym akcentem jest niezwykle elegancki, wpadający w morskie odcienie niebieski, który spektakularnie prezentuje się na welurowej tkaninie sukienek, żakietów, szortów czy kurtki typu bomber.

 

Godne uwagi są także geometryczne ażury, kobiece grochy, falbanki oraz wycięcia w talii - rodem z lat 90. Całość tworzy niezwykle zgrabną mieszankę propozycji, które z pewnością sprawdzą się w wiosenno - letnim sezonie. Stylizacjom smaku nadają trójkątne torby, które mogą być noszone zarówno na pasku, jak i w formie kopertówki. Dzięki temu, najnowsze propozycje Justyny Chrabelskiej nadają się na niemalże wszystkie okazje, jednocześnie zachowując typową dla projektantki swobodną stylistykę.

 

 

My nie możemy doczekać się lata! Zobaczcie wszystkie zdjęcia lookbooka wiosna lato 2014

 

 

tagi: Justyna Chrabelska | Maria Eriksson | As Management | Justyna Chrabelska lookbook wiosna lato 2014 | lookbook wiosna lato 2014 |

podobne artykuły