PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
LIMITOWANA KOLEKCJA - MIASTO 44 BY QПШ ROBERT KUPISZ

LIMITOWANA KOLEKCJA - MIASTO 44 BY QПШ ROBERT KUPISZ

We wrześniu na ekrany polskich kin trafi film „Miasto 44”. W związku z premierą produkcji, Robert Kupisz przygotował limitowaną kolekcję, którą będzie można znaleźć w salonach Empik. Dowiedzcie się więcej!

Kultowy już t-shirt z białym orłem projektu Roberta Kupisza doczekał się nowej odsłony. Inspiracją do odświeżenia motywu jest najnowszy film „Miasto 44” w reżyserii jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia - Jana Komasy. Premiera długo wyczekiwanego obrazu, zbiega się z 70. rocznicą Powstania Warszawskiego (o którym traktuje fabuła filmu) i zaplanowana jest na 30 lipca na Stadionie Narodowym. W kinach obraz będziemy mogli oglądać od 19 września.

 

„Ponad dwa lata temu pokazałem moją kolekcję zatytułowaną „Heroes”, inspirowaną zdjęciami Powstańców w Muzeum Powstania Warszawskiego. Zdjęcia młodych Powstańców, które zobaczyłem podczas mojej wizyty zrobiły na mnie wielkie wrażenie, nosiłem je w sobie. Nigdy wcześniej nie widziałem tak pięknych, szlachetnych młodych twarzy, wpisanych w tragedię i okrucieństwo wojny. Było to dla mnie bardzo mocne przeżycie. Mniej więcej w tym samym czasie, na Festiwalu Filmowym w Gdyni spotkałem się z Jankiem Komasą, który dostał propozycję wyreżyserowania filmu o Powstaniu. Był to niesamowity zbieg okoliczności, że obaj rozpoczęliśmy pracę nad podobnym tematem. Wydaje mi się, że nikt nie zna i nie pozna odpowiedzi na pytanie o słuszności wybuchu Powstania Warszawskiego, natomiast odwaga i szlachetność tych młodych ludzi nigdy nie powinny być kwestionowane” - mówi Robert Kupisz.

 

Limitowana kolekcja „Miasto 44 by QПШ Robert Kupisz” to nie tylko wspominane już koszulki, które dostępne będą w dwóch wariantach kolorystycznych (czarnym i białym) oraz w tradycyjnych rozmiarach (XS-XL). Linię uzupełniają także bawełniane chusty moroProdukty trafią do sprzedaży 1 września i będą dostępne w wybranych salonach sieci Empik. Za t-shirt zapłacimy 79,99zł, a za chustę 99,99 zł.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Robert Kupisz | Miasto 44 | Jan Komasa | limitowana kolekcja | film | Empik | autorska kolekcja |

podobne artykuły