PL / EN
LETNIA KOLEKCJA BIŻUTERII ANNY ORSKIEJ - ZEN

LETNIA KOLEKCJA BIŻUTERII ANNY ORSKIEJ - ZEN

Czy biżuteria może dać wewnętrzną równowagę? Przedstawiamy letnią kolekcję biżuterii zaprojektowanej przez Annę Orską. Sprawdźcie, co kryje się pod nazwą ZEN.

Anna Orska już kilka lat temu postanowiła stworzyć biżuterię z otoczaków. Zaczarowały ją one na jednej z pięknych plaż Hiszpanii - Playa de los Muertos. Wszystkie równe, idealnie gładkie, do tego... przyjemnie ciepłe. Są symbolem wewnętrznej harmonii, wyciszenia i spokoju, czyli  stanu, którego szukamy każdego dnia.

 

 

W letniej kolekcji projektantki, zatytułowanej ZEN, doczekały się one pomysłu i oprawy, każdorazowo wykonanej ręcznie i dopasowanej do pojedynczego kamyka. Biżuterię można nosić dwustronnie, a dopełnieniem niektórych wzorów są równie piękne kręgi onyksów czy agatów. Otoczaki przebyły ogromną drogę, w wodzie, powietrzu i po ziemi, aby w końcu ozdobić biżuterię. W linii ZEN znajdziemy naszyjniki, bransolety i kolczyki, które mają stać się prywatnym ogrodem ukojenia i kontemplacji, a także oderwaniem od zgiełku codziennego życia.

 

 

Biżuterię ORSKA kupić można w internetowym sklepie www.orska.pl oraz w poznańskim butiku marki w Starym Browarze i przy ul. Mokotowskiej w Warszawie. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie kolekcję biżuterii ZEN, której zadaniem jest stworzenie harmonicznej całości z kobietami, które będą ją nosić.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Orska | Anna Orska | biżuteria Orska | biżuteria ZEN | kolekcja biżuterii ZEN | biżuteria ZEN ORSKA |

podobne artykuły