PL / EN
LENA JASŁOWSKA W EDYTORIALU

LENA JASŁOWSKA W EDYTORIALU "STRAWBERRY FIELDS"

Kolorowy edytorial Kasi Bielskiej z modleką Leną Jasłowską (Model Plus) w roli głównej. Zobaczcie zdjęcia! 

Edytorial „Strawberry Fields” to kwintesencja niecodziennie uchwyconej delikatności i subtelnego wdzięku. Pudrowy róż, pastelowy fiolet, butelkowa zieleń – te kolory przeplatają się przez wszystkie kadry.

 

 

Dzieje się tak głównie za sprawą niebanalnej modelki Leny Jasłowskiej (Model Plus), której mimiki potrafi na długo przykuć uwagę. Niezauważone nie mogą pozostać także stylizacje stworzone przez Zuzę Sowińską. Każdy set to gra kolorów, różnorodnych faktur, błysku i matu, wzorów i przeźroczystości, oversize z minimalistycznymi dodatkami.

 

 

Zdjęcia są zasługą fotografki Katarzyny Bielskiej. Na krakowskiej Akademii Fotografii prowadzi pracownię fotografowania mody. Do sukcesów może zaliczyć między innymi udział w finale konkursu Sony World Photography Awards w 2012 roku. Zdjęcia są dla niej medium za pomocą którego „opowiada bajki” pisane poprzez przestrzeń, barwę i światło.

 

 

Jak Wam podoba się edytorial „Strawberry Fields” z Leną Jasłowską okiem Kasi Bielskiej? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii i oceńcie sami! 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Lena Jasłowska | Model Plus | Kasia Bielska | edytorial "Strawberry Fields" |

podobne artykuły