PL / EN
LARA STONE POZUJE, A KATE MOSS STYLIZUJE SESJĘ DLA WRZEŚNIOWEGO VOGUE UK!

LARA STONE POZUJE, A KATE MOSS STYLIZUJE SESJĘ DLA WRZEŚNIOWEGO VOGUE UK!

Przy sesji dla wrześniowego wydania brytyjskiego Vogue'a pracowały same gwiazdy! Stylizuje Kate Moss, pozuje Lara Stone, a fotografuje Mario Sorrenti - musicie zobaczyć efekty!

Ona nie może narzekać na nudę i zdecydowanie widzi swoją przyszłość w modzie, po zakończeniu kariery w modelingu! Top modelka, epizodycznie projektantka, a ostatnio także redaktorka i stylistka. Kate Moss działa w biznesie od 1993 roku i od tego czasu pojawiła się na 35 okładkach Vogue UK i wystąpiła w niezliczonych ilościach kampanii. Jedną z ostatnich jest cudownie surrealistyczny projekt dla Stelli McCartney. Jednak jej życie na karierze modelki się nie kończy o czym świadczą znane na cały świat kolaboracje z siecią sklepów Topshop, na które z niecierpliwością czekają wszyscy entuzjaści mody.

 

Rok temu brytyjska ikona nawiązała kolejną współpracę, tym razem z rodzimym wydaniem Vogue. Od tego czasu współpracowała przy edytorialu z Darią Werbowy, a teraz powraca stylizując sesję kolejnej top modelki – Lary Stone. „The Wolf in Her”, autorstwa Mario Sorrentiego, przedstawia dziką baśń prosto z wyobraźni Kate. Lara pozuje w futrach, jedwabiu i satynie od Givenchy, Vercace, Emillio Pucciego i Cavalliego. Otoczona ze wszystkich stron przez wilki, przywołuje ideę siły i sensualności.

 

Sesja ukazała się we wrześniowym wydaniu magazynu, a Wy możecie obejrzeć ją w naszej galerii!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Lara Stone | Mario Sorrenti | sesja | Vogue UK | wrześniowe wydanie | magazyn | KATE MOSS |

podobne artykuły