PL / EN
KULISY KAMPANII SIMPLE CP WIOSNA LATO 2013 Z DAGĄ ZIOBER

KULISY KAMPANII SIMPLE CP WIOSNA LATO 2013 Z DAGĄ ZIOBER

Zobaczcie kulisy najnowszej kampanii marki Simple CP, która na greckiej wyspie zabrała specjalistów w swoich dziedzinach – Dagę Ziober, Agnieszkę Ścibior, Maćka Kobielskiego i projektantkę marki, Lidię Kalitę.

To jest mój drugi letni dom. Wyspa kojarzy mi  się z wakacjami, radością życia i beztroską. A co mogłoby być lepszym tłem dla tej kolekcji niż lazur nieba i piękne morze? – tak o greckiej wyspie Kos mówi Lidia Kalita projektantka SIMPLE CP. To właśnie tam przy pracy nad najnowszą kampanią marki na wiosnę lato 2013 spotkała się niezawodna czwórka.

 

Po raz kolejny autorem kampanii jest Maciek Kobielski, światowej sławy fotograf, który potrafi uchwycić wyjątkowość kolekcji nadając jej odrobinę nowoczesności, seksapilu i ponadczasowej elegancji mimo, że projekty zakorzenione są w przeszłości. Poprzednią twarz kampanii top modelkę Monice JAC Jagaciak zastąpiła jej koleżanka po fachu – kolejna zdolna Polka, Daga Ziober znana m.in. z kampanii Toma Forda oraz z… lookbooku limitowanej kolekcji marki Simple na rok 2009. Za stylizację odpowiedzialna jest Agnieszka Ściobior, obecna redaktor naczelna magazynu Viva!Moda. O tym, co stworzyli wspólnie wraz z projektantką marki Lidią Kalitą przekonamy się niebawem. Na razie możemy podglądać pierwsze zarysy na zdjęciach zza kulis, które znajdziecie w naszej galerii!

 

A co tym razem przy tworzeniu nowej kolekcji zainspirowało projektantkęW tym sezonie sięgnęłam po lata 60-te. Oczarowały mnie zdjęcia z książki Susanny Salk "A Privileged Life", która pokazuje styl amerykańskiej elity. Na zdjęciach są Grace Kelly, Truman Capote i Jacqueline Kennedy. Są też młode "damy" z Palm Beach, których zbiorowy portret jest moim ulubionym zdjęciem, kobiety wyglądają elegancko, ubrane w kolorowe dopasowane sukienki. Wszystko jest dużo bardziej naturalne i zmysłowe niż na zdjęciach  europejski elit z tych czasów.

 

Czego zatem możemy się spodziewać? Na pewno nowoczesnych fasonów zwieńczonych ciekawymi detalami, zestawień w stylu haute couture lat 60-tych, sukienek, spódnic, garniturowych spodni uszytych z żakardowych tkanin zaprojektowanych specjalnie na potrzeby tej kolekcji. Jak na letni okres przystało królować będą kolory i różnorodne desenie.

 

Po raz pierwszy w propozycjach marki pojawią się także ukochane przez projektantkę Lidię Kalitę okulary przeciwsłoneczne – duże, modne z okrągłymi lub kwadratowymi oprawkami. Dodatkowo ze stałych pozycji marki zobaczymy nowe projekty butów od tych na wąskiej szpilce, po koturny czy sportowe trampki. Simple CP proponuje także na lato nie tylko dzienne torebki, ale także te eleganckie do ręki, małe i wykończone kamieniami puzderka.

 

Czekamy ze zniecierpliwieniem na premierę zarówno kampanii jak i całej kolekcji Simple CP na wiosnę lato 2013!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Simple | kampania wiosna lato 2013 | Daga Ziober | Maciek Kobielski | Agnieszka Ścibior | LIDIA KALITA |

podobne artykuły