PL / EN
DO CZEGO POSŁUŻYĆ MOŻE KOREK? KOLEKCJA TOREBEK KATARZYNY OSTAPOWICZ

DO CZEGO POSŁUŻYĆ MOŻE KOREK? KOLEKCJA TOREBEK KATARZYNY OSTAPOWICZ

Zastanawialiście się do czego jeszcze mogą posłużyć materiały, które dobrze znamy z codziennych zastosowań? Katarzynę Ostapowicz zainspirował korek zamykający butelkę wina, zobaczcie kolekcję torebek, która jest tego efektem!

Inspiracja, myśl, działanie – tak często odbywa się proces twórczy wśród młodych, utalentowanych designerów. Podczas realizacji dyplomu na Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi, Katarzyna Ostapowicz miała zupełnie niecodzienną inspirację, a stał się nią drink. Za tym przyszła myśl, aby swój projekt wykonać z materiału, który nieodzownie kojarzy się z alkoholem – korek. Następnie przeszła do działania, czego efektem była fascynująca kopertówka – to ona dała początek pozostałym modelom sygnowanym nazwiskiem projektantki.

 

Poszczególne egzemplarze wykonane są z tkaniny korkowej, ze skórzanymi wykończeniami z różnokolorowej skóry. Wśród fasonów torebek znaleźć można zarówno kuferki, jak też małe poręczne kopertówki. Nas urzekła zwłaszcza jedna, która w miejsce klasycznej rączki ma stylizowany na korkociąg uchwyt. Wielkie brawa za pomysłowość i oryginalność – takie projekty pozwalają nam ze spokojem myśleć o przyszłości mody polskiej!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Katarzyna Ostapowicz | moda polska | kolekcja | torebki |

podobne artykuły