Logotyp serwisu lamode.info
DO CZEGO POSŁUŻYĆ MOŻE KOREK? KOLEKCJA TOREBEK KATARZYNY OSTAPOWICZ

DO CZEGO POSŁUŻYĆ MOŻE KOREK? KOLEKCJA TOREBEK KATARZYNY OSTAPOWICZ

Zastanawialiście się do czego jeszcze mogą posłużyć materiały, które dobrze znamy z codziennych zastosowań? Katarzynę Ostapowicz zainspirował korek zamykający butelkę wina, zobaczcie kolekcję torebek, która jest tego efektem!

Inspiracja, myśl, działanie – tak często odbywa się proces twórczy wśród młodych, utalentowanych designerów. Podczas realizacji dyplomu na Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi, Katarzyna Ostapowicz miała zupełnie niecodzienną inspirację, a stał się nią drink. Za tym przyszła myśl, aby swój projekt wykonać z materiału, który nieodzownie kojarzy się z alkoholem – korek. Następnie przeszła do działania, czego efektem była fascynująca kopertówka – to ona dała początek pozostałym modelom sygnowanym nazwiskiem projektantki.

 

Poszczególne egzemplarze wykonane są z tkaniny korkowej, ze skórzanymi wykończeniami z różnokolorowej skóry. Wśród fasonów torebek znaleźć można zarówno kuferki, jak też małe poręczne kopertówki. Nas urzekła zwłaszcza jedna, która w miejsce klasycznej rączki ma stylizowany na korkociąg uchwyt. Wielkie brawa za pomysłowość i oryginalność – takie projekty pozwalają nam ze spokojem myśleć o przyszłości mody polskiej!

tagi: Katarzyna Ostapowicz | moda polska | kolekcja | torebki |

podobne artykuły