PL / EN
KONKURS C&A REIMAGINE THE EVERYDAY – INSPIRACJE HALINY MROŻEK

KONKURS C&A REIMAGINE THE EVERYDAY – INSPIRACJE HALINY MROŻEK

Dotyk, smak, temperatura, kolor, a nawet zgiełk wielkiego miasta – wszystko to potrafi zainspirować Halinę Mrożek do kolejnych modowych eksperymentów. Zobaczcie nowy filmik z udziałem utalentowanej projektantki, biorącej udział w międzynarodowym konkursie C&A Reimagine the Everyday.

Jak sama przyznaje, wraz z otrzymywaniem kolejnych informacji o konkursie, nie mogła oprzeć się myśli, że projekt stworzono specjalnie dla niej. Halina Mrożek, jedna z 8 młodych projektantów zaproszonych do udziału w międzynarodowym konkursie C&A Reimagine the Everyday, uwielbia tworzyć swoje dzieła z materiałów nie funkcjonujących na co dzień w głównym nurcie świata mody, więc jesteśmy pewni, że świetnie poradzi sobie z postawionym przed nią zadaniem - wykorzystując rzeczy codziennego użytku, takie jak łyżki, widelce, noże, kubki i talerze, musi stworzyć unikalne elementy odzieży lub akcesoriów, które ozdobią sklepowe witryny C&A.

 

 

„Pociągające jest dla mnie doświadczanie świata w naj najszerszy sposób. Staram się go połykać, smakować wszystkimi zmysłami. Czasami bardziej skupiam się na dotyku, temperaturze rzeczy, a czasami kolorze. Czasami miasto jest dla mnie super pociągające, bo lubię dużo dźwięków, hałasu i ludzi” – opowiada Halina o swoich inspiracjach.

 

 

Przed Wami kolejny filmik promujący polską projektantkę. Zobaczcie!

 

Źródło mat. prasowe C&A/ Konkurs Reimagine The Everyday

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: konkurs dla projektantów C&A | Reimagine the Everyday | Halina Mrożek | polska projektantka Halina Mrożek |

podobne artykuły