Logotyp serwisu lamode.info
KOLEKCJA WALENTYNKOWA MARKI ORSKA W OBIEKTYWE PAULINY KANI

KOLEKCJA WALENTYNKOWA MARKI ORSKA W OBIEKTYWE PAULINY KANI

Anna Orska kolejny raz postanowiła zmierzyć się w swojej kolekcji z motywem miłości. Zobaczcie nietypową biżuterię w obiektywie Pauliny Kani.

Walentynkowa kolekcja Orska zatytułowana Love jest rozwinięciem ubiegłorocznej serii o miłości. Zbędne ozdobniki omijają nie tylko samą nazwę, ale też poszczególne modele biżuterii, co charakterystyczne jest dla projektów tej marki.

 

Wśród miłosnych propozycji odnajdziemy nawiązania do większości dotychczasowych linii. Ręcznie pleciona bransoleta z jedwabnych i bawełnianych nici, zatopione w sercu mechanizmy zegarów oraz buntownicze symbole miłości rodem z serii Revolt. Kolekcję uzupełniają proste bransolety na cienkim sznurku, a dla wielbicieli bardziej klasycznych form biżuteria z naturalnymi kamieniami, takimi jak onyks czy lapis lazuli.

 

Kampania kolekcji zrealizowana została przez fotograf Paulinę Kanię w poznańskim studio Bistor. Przed jej obiektywem stanęli Gamou (Panda Models) oraz Zuzia. Ich kontrastującą urodę jeszcze bardziej uwydatniły makijaż w wykonaniu Magdaleny Sommerfeld-Benrot, fryzury autorstwa Łukasza Weymanna oraz stylizacje Anastazji Borowskiej.

 

Jak podoba się Wam walentynkowa kolekcja Anny Orskiej?

 

tagi: Orska | Anna Orska | Paulina Kania | walentynki |

podobne artykuły