PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KOLEKCJA THE CULTURE ICONS MARKI BYTOM

KOLEKCJA THE CULTURE ICONS MARKI BYTOM

Polska marka Bytom, słynącą z męskiej konfekcji, stworzyła kolekcję „The culture icons” poświęconą m.in Zbigniewowi Cybulskiemu i Markowi Hłasce. Poznajcie szczegóły!

Polska marka odzieżowa Bytom, która istnieje na rynku od 1945 roku, postawiła na polskie ikony i pod koniec ubiegłego roku stworzyła kolekcję o nazwie „The culture icons”. Ma ona na celu przypomnienie sylwetek wybitnych, nieżyjących już osobowości naszej kultury. Wśród nich znaleźli się do tej pory Zbigniew Cybulski - jeden z najznamienitszych aktorów powojennej kinematografii polskiej, oraz Marek Hłasko - uznany prozaik i scenarzysta filmowy.

Obecnie w ofercie znajdziecie wciąż propozycje inspirowane sylwetką Cybulskiego, który niegdyś zachwycał swoim nonszalanckim stylem. Polski James Dean nosił charakterystyczne prochowce, golfy, taliowane koszule, skórzane kurtki czy świetnie skrojone garnitury w monochromatycznych barwach. Zgodnie z filozofią marki, ubrania zostały utrzymane właśnie w tym charakterze, dając możliwość odtworzenia look’u kultowego aktora. Na szczególną uwagę zasługują świetne gatunkowo poszetki z wizerunkiem artysty oraz eleganckie płaszcze na każdą okazję.

Z kolei, projekty inspirowane postacią Marka Hłasko dostępne będą już tej wiosny w sklepach stacjonarnych oraz butiku on-line marki! Czekamy na efekty i kolejne odsłony projektu przypominającego wybitnych Polaków, o których nie można zapominać.

 

A Wy co sądzicie o „The culture icons”?

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Bytom | The Culture Icons | Bytom kolekcja The Culture Icons | Zbigniew Cybulski | Marek Hłasko |

podobne artykuły