PL / EN
KOLEKCJA T-SHIRTÓW „SAVE THE ARCTIC” OD VIVIENNE WESTWOOD

KOLEKCJA T-SHIRTÓW „SAVE THE ARCTIC” OD VIVIENNE WESTWOOD

Vivienne Westwood wspiera projekt Greenpeace – Save the Arctic. Z tej okazji stworzyła specjalną linię t-shirtów, a do kampanii zaprosiła zaprzyjaźnione gwiazdy świata mody, filmu i muzyki. 

Projektantka, oprócz swojego nonkonformistycznego podejścia do mody, znana jest również ze swojej działalności na rzecz ochrony środowiska. Tym razem, Westwood postanowiła zaangażować się w działania Greenpeace na rzecz nienaruszonego do tej pory przez człowieka obszaru Arktyki. W ten sposób powstała specjalna kolekcja koszulek, które zdobi nazwa projektu, czyli hasło: Save the Arctic.

 

Dodatkowo, projektantka zaprosiła do współpracy kilka znanych nazwisk, które ubrane w  t-shirty od Westwood, promują całą kampanię. Na zdjęciach  wykonanych przez fotografa Andy’ego Gottsa pojawili się modelka Georgia May Jagger i Jerry Hall, aktorzy – George Clooney, Saffron Burrows, członkowie legendarnej grupy Monty Pythona – Terry Gilliam i Terry Jones, brytyjska aktorka i wokalistka Paloma Faith oraz lider grupy Coldplay – Chris Martin.

 

Zobaczcie efekty kampanii. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Vivienne Westwood | Vivienne Westwood kolekcja Save the Arctic | Vivienne Westwood kolekcja t-shirtów |

podobne artykuły