PL / EN
KOLEKCJA REEBOK DANCE NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2013

KOLEKCJA REEBOK DANCE NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2013

Nowa kolekcja Reebok Dance na sezon jesień zima 2013, to pozytywna dawka energii i koloru podczas ćwiczeń! Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii!

 

Czerpiąc inspirację z tańca latynoskiego, marka Reebok stworzyła energetyczną i pełną kolorów, kolekcję ubrań i butów przeznaczoną na sezon jesień zima 2013.

 

Nowa odsłona „naładowana” jest pozytywną energią i łączy w sobie funkcjonalność z ciekawym i stylowym wyglądem. Interesujące detale, energetyczne kolory, dbałość o komfort i wygodę w każdym szczególe – tak w skrócie można opisać kolekcję Dance, marki Reebok.

 

Oprócz ubrań w nowych projektach znajdziemy niecodzienne obuwie, które zapewnia amortyzację i większy komfort ruchu. Dance Urlead Mid to ulepszona wersja kultowych butów Reebok Heritage Freestyle. Nowatorska technologii 3D FuseFrame pozwala na lekką i bezszwową konstrukcję, a za lepszą przyczepność i bardziej kontrolowane ruchy odpowiada strefa ForeFoot Grip.

 

Żywe i intensywne odcienie świetnie odzwierciedlają niezmożoną energię i pasję do tańca.

 

Kolekcja Reebok Dance, to także niskie obuwie Dance Urlead, zaprojektowane z myślą o miejskim szyku i większej swobodzie ruchu.

 

Wszystkie „soczyste” w kolorach, nowe projekty ubrań i butów od marki Reebok znajdziecie w naszej galerii.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Reebok | kolekcja Reebok Dance | Reebok - kolekcja jesień zima 2013 | model Dance Urlead Mid | model Dance Urlead |

podobne artykuły