PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KOLEKCJA PATRIZIA PEPE NA SEZON WIOSNA LATO 2012

KOLEKCJA PATRIZIA PEPE NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Kolekcja Patrizia Pepe na sezon wiosna lato 2012 przywodzi na myśl słoneczne plaże i beztroski czas wakacji. Zajrzyjcie do galerii i wbrew jesiennej aurze poddajcie się afrykańskiemu klimatowi.

Kalendarzowe lato jeszcze nas na dobre nie opuściło i przed nami perspektywa długiej jesieni i zimy. Jednak podczas światowych tygodni mody, które na dobre już się rozpoczęły, marki przedstawiają swoje propozycje na sezon wiosna lato 2012.

 

Z utęsknieniem oglądamy więc kolekcję Patrizia Pepe, w której nie na próżno szukać inspiracji stylem safari w nowoczesnym wydaniu czy afrykańskimi klimatami. Kolory morza, motywy kwiatowe, soczyste barwy w postaci drobnych detali, a także pustynne odcienie – przywodzą na myśl opuszczone niedawno plaże i ciepłe promienie słoneczne.

 

Kolekcja to prawdziwy mix stylów i modowych trendów. Kuse mini przeplatają się z sukienkami maxi, krótkie szorty ze spodniami długości 7/8, wzory w stylu art déco z okresu lat 30. płynnie przechodzą w rockową estetykę lat 70.. Wśród tak wielu różnorodnych propozycji, swoje ulubione pozycje znajdą zarówno delikatne romantyczki jak i zmysłowe kusicielki. Zajrzyjcie koniecznie do galerii i przekonajcie się sami.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Patrizia Pepe | trendy wiosna lato 2012 | kolekcje |

podobne artykuły