PL / EN
KOLEKCJA OKULARÓW  PRADA PORTRAIT NA JESIEŃ-ZIMĘ 2012

KOLEKCJA OKULARÓW PRADA PORTRAIT NA JESIEŃ-ZIMĘ 2012

Rogowe oprawki, geometryczne fasony, mocno zaznaczona linia brwi – okulary Prada Portrait na jesień-zimę 2012/2013 zaprojektowane są z myślą o zmysłowych i eleganckich kobietach oraz mężczyznach, którzy w modzie cenią nowoczesną klasykę.

Krawiectwo domu mody Prada utożsamiane jest z wysoką jakością oraz kwintesencją elegancji połączonej z nowoczesnym designem. Ta charakterystyka dotyczy zarówno tekstylnej oferty marki, jak również linii akcesoriów, które idealnie dopełniają jej propozycje odzieżowe. Akcesoria Prady pełnią rolę przysłowiowej kropki nad "i" w odniesieniu do kolekcji ubrań tej mediolańskiej firmy. Okulary zaprojektowane na sezon jesień-zima 2012/2013 są tego mocnym potwierdzeniem.

 

Damska kolekcja oprawek nawiązuje do estetyki z początku XX wieku, którą połączono tu z charakterystycznym w latach 60’ kształtem kocich oczu. Okulary wykonane są z klasycznego szylkretu oraz ciemnego i jasnego materiału, który dostępny jest w wersji matowej lub błyszczącej. Przeciwsłoneczne ramy ozdobione są w linii brwiowej bursztynowymi kamykami lub jasnym szylkretem. Linia Prada Portrait doskonale koresponduje z dużymi, geometrycznymi printami rodem z lat 70’, które pojawiły się na wybiegu podczas prezentacji kolekcji jesień-zima 2012/2013 w Mediolanie.

 

Męska linia została zaprojektowana w oparciu o hasła próżności i władzy. Znajdziemy w niej okrągłe oprawki, które wykonane są z acetatu i metalu. Fasony modeli męskich przywodzą na myśl okulary z lat 30’. Oryginalnym rozwiązaniem są kolorowe końcówki zauszników i możliwość wymiany barwy soczewek.

 

W naszej galerii pokazujemy Wam najnowsze oprawki Prady z kolekcji Prada Portrait na jesień-zimę 2012/2013

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Prada | Prada okulary | okulary | okulary przeciwsłoneczne |

podobne artykuły