PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KOLEKCJA KLU. BY EDYTA JERMACZ – MINIMALIZM KONTRA MAKSYMALIZM

KOLEKCJA KLU. BY EDYTA JERMACZ – MINIMALIZM KONTRA MAKSYMALIZM

Minimalizm kontra maksymalizm – w kolekcji Klu. by Edyta Jermacz udało się połączyć dwie sprzeczności. Oszczędność w kolorach kontrastuje z różnorodnością fasonów. Zobaczcie kolekcję na sezon jesień zima 2011.

Projektanci w nadchodzącym sezonie zdaje się obrali dwa skraje bieguny. Pierwszy odważnie podbiła grupa osób, którzy sprzeciwić się chcą jesiennej monotonii i w swoich kolekcjach postawili na energetyzujące kolory. Na drugim biegunie znaleźli się natomiast tacy, którzy sezonowej melancholii postanowili się poddać i wykorzystać jej piękno – proponują zatem całą paletę stonowanych barw.

 

Tu śmiało można zakwalifikować najnowszą kolekcję Klu. by Edyta Jermacz. Poznańska projektantka na sezon jesień zima 2011 proponuje kolorystyczny minimalizm – główną rolę odgrywa biel, czerń oraz szary. Oszczędność w tej materii nadrabia forma poszczególnych modeli. Nie brak jest zatem odważnych, geometrycznych cięć, luźnych wiązań, za pomocą których zmienia się kształt ubrania oraz falujących dekoltów i zakładek.

 

Zdjęcia wykonał Krzysztof Adamek, przed którego obiektywem stanęła Beata Paluszkiewicz oraz Filip Krevet Jankowski , włosy i makijaż to dzieło Pauliny Kurowiak.  Zobaczcie efekty pracy Poznaniaków.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Edyta Jermacz | Klu. by Edyta Jermacz | trendy jesień zima 2011 | kolekcja | moda polska |

podobne artykuły