PL / EN
KOLEKCJA BIŻUTERII „HUNTING MAN” PROJEKTANTKI GISELE GANNE

KOLEKCJA BIŻUTERII „HUNTING MAN” PROJEKTANTKI GISELE GANNE

Pochodząca z Francji projektantka biżuterii Gisele Ganne znana jest ze swoich nieco odmiennych kolekcji. Przedstawiamy Wam jej najnowsze projekty zatytułowane „Hunting Man”.

Pochodząca z Francji, a związana na stałe z Londynem projektantka biżuterii Gisele Ganne swoich inspiracji poszukuje w tematach, do których designerzy z reguły sięgają niechętnie. Jej poprzednie kolekcje nawiązywały do  tematyki rozwodów czy pogrzebów, a najnowsza z kolei do polowań na zwierzynę.

 

Kolekcja "Hunting Man" czyli "Myśliwy" to rodzaj odpowiedzi na stratę ukochanej osoby i walkę o miłość. Projektantka używa takich symboli, jak charakteryzujące zdradę rogi, trofea z polowania, czy motywy nawiązujące do modlitwy. Poszczególne emocje wyrażone są nie tylko za pomocą charakterystycznych kształtów biżuterii, ale też użytych materiałów – metalu, kamieni szlachetnych i lisiego futra.

 

Kolekcja silnie osadza się w trendach panujących aktualnie w biżuterii - duże formy, odważne kształty, różnorodność użytych materiałów - a dodatkowo charakterystyczne cechy, które wyróżniają ją na tle innych.

 

Kolekcję możecie zakupić za pośrednictwem portalu notjustalabel.com

 

Jesteśmy ciekawi czym zainspiruje się Gisele Ganne przy kolejnych projektach. Zajrzyjcie do galerii!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Gisele Ganne | Hunting Man | trendy jesień-zima 2011/12 | kolekcja | biżuteria |

podobne artykuły