PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KOLEKCJA AUTORSTWA GRACE CODDINGTON DLA BALENCIAGI

KOLEKCJA AUTORSTWA GRACE CODDINGTON DLA BALENCIAGI

„Pumpkin Papier Tote Bag” to najnowszy projekt Balenciagi, który powstał w ramach kolaboracji z Dyrektor Kreatywną amerykańskiego Vogue, Grace Coddington. Torba pokryta jest wizerunkiem jej kota ubranego w najlepsze projekty marki z ostatnich 10 lat!

 

Dla świata mody to niezwykła współpraca. Kultowa postać, Grace Coddington wraz z domem mody Balenciaga stworzyła limitowaną kolekcję toreb i apaszek „Pumpkin Papier”. Projekty zadedykowano kotu Dyrektor Kreatywnej amerykańskiego Vogue, który na imię ma właśnie Pumpkin. Sama właścicielka na potrzeby kolaboracji wykonała rysunki przedstawiające zwierzę ubrane w najlepsze projekty Balenciagi z przeciągu ostatnich 10 lat.

 

W ramach kolekcji do sprzedaży trafi torba „Pumpkin Papier Tote Bag” w dwóch wersjach kolorystycznych: ecru i pomarańczowo – czarna, która ozdobiona będzie właśnie wizerunkami kota. Dostępne będą także dwa rodzaje apaszek wykonane z jedwabiu i wełny oraz z jedwabiu przyozdobione frędzlami. Torba to wydatek rzędu 1000$ natomiast cena apaszek zaczyna się od 395$. Projekty pojawią się w butikach w Nowym Jorku i Los Angeles podczas Fashion’s Night Out, a 20% zysków z ich sprzedaży zostanie przekazane Animal Rescue Fund of the Hamptons.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Grace Coddington | Pumpkin Bag | BALENCIAGA |

podobne artykuły