Logotyp serwisu lamode.info
KOLEJNA ODSŁONA WSPÓŁPRACY OPI Z GWIAZDĄ TENISA SERENĄ WILLIAMS

KOLEJNA ODSŁONA WSPÓŁPRACY OPI Z GWIAZDĄ TENISA SERENĄ WILLIAMS

Olimpijka Serena Williams znana jest nie tylko z sukcesów na korcie tenisowym, ale też zamiłowania do pięknych paznokci. Zobaczcie kolejną odsłonę jej współpracy z marką OPI.

Tenisistka Serena Williams, którą cenimy przede wszystkim za jej spektakularne osiągnięcia sportowe, na początku tego roku rozpoczęła współpracę z marką OPI – producentem kosmetyków do pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci.

 

W efekcie powstały cztery serie lakierów do paznokci, które wprowadzane są na rynek przy okazji ważnych imprez tenisowych. Pierwsze swoją premierę miały podczas turnieju Australian Open, kolejne na majowym French Open, a dziś prezentujemy Wam Glam Slam! England kolory, które zadebiutowały podczas Wimbledonu. Szlachetny fiolet i metaliczne srebro to propozycja Sereny Williams i marki OPI na brytyjskie korty. Ostatnia kolekcja z serii ukaże się w sierpniu w czasie trwania US Open. My już dziś jesteśmy ciekawi czym jeszcze zaskoczy nas ta utytułowana tenisistka.

 

Kolorowe paznokcie to absolutny hit tego lata, jak podobają się Wam propozycje od Sereny Williams? Zapraszamy do galerii!

 

Cena zestawu: ok. 90 zł

tagi: Serena Williams | OPI | paznokcie | stylizacja paznokci |

podobne artykuły