PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KLAUDIA KOZIK W OBIEKTYWIE EDYTY POTRZĄSAJ DLA CONFASHION MAGAZINE

KLAUDIA KOZIK W OBIEKTYWIE EDYTY POTRZĄSAJ DLA CONFASHION MAGAZINE

Pośród lustrzanych odbić, modelka Klaudia Kozik, pozuje przed obiektywem fotografki Edyty Potrząsaj. Zobaczcie koniecznie edytorial "Mirror!"

Ulotność chwili, poświata barw i niejasne odbicia lustrzane – tak można opisać w kilku słowach edytorial „Mirror", którego autorką jest fotografka Edyta Potrząsaj. Artystka ukończyła Wyższą Szkołę Kreatywnej Fotografii w Krakowie i na swoim koncie ma publikacje m.in. w Viva Moda, Lounge Magazine czy Hair.

 

 

Na zdjęciach Edyty Potrząsaj, które ukazały się w magazynie ConFashion, została sfotografowana modelkę Klaudię Kozik. Na niebieskim i różowym tle zdjęć wyróżniają się projekty autorstwa Sybilli Dąbrowy i Anji Jędrzejczyk: czarna sukienka, złożona z połyskliwych pasów, długa, przeźroczysta suknia maxi, spodnie o długości 3/4 z ozdobnymi nakolannikami, przewrotna sukienka z wycięciem na brzuchu czy spódnica w supermodną w tym sezonie czarno – białą kratę. Trochę z elegancją, trochę z pazurem. Całości dopełniają dyskretne dodatki, takie jak srebrzysty naszyjnik, czapka, z lustrzanym daszkiem czy szpliki o odbijających światło obcasach. 

 

 

Zobaczcie edytorial „Mirror” autorstwa Edyty Potrząsaj, tylko w naszej galerii! 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Klaudia Kozik | Edyta Potrząsaj | Confashion Magazine | Joanna Wolff |

podobne artykuły