PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KETE: THE KATE MOSS BOOK - POWSTAJE BIOGRAFIA KATE MOSS AUTORSTWA JEJ BYŁEGO CHŁOPAKA

KETE: THE KATE MOSS BOOK - POWSTAJE BIOGRAFIA KATE MOSS AUTORSTWA JEJ BYŁEGO CHŁOPAKA

Najsłynniejsza modelka świata, Kate Moss, dorobiła się już kilku lepszych i gorszych biografii. 6.listopada do sprzedaży trafi nowa, autorstwa ojca dziecka Kate, Jeffersona Hacka. Będzie hit?

W listopadzie br. ukaże się książka, którą jej autor, Jeffrey Hack określa mianem albumu-dokumentu z życia modelki. Konkretnie top modelki i niejednokrotnie okrzykiwanej ikoną stylu (wedle ostatnich doniesień ubiera się niestety coraz gorzej), Kate Moss.

 

Skandalistka (wpadka z narkotykami zmusiła ją do przerwy w karierze); trendsetterka (to ona wylansowała modę na festiwalowe kalosze Hunter, nietypowe modele torebki Birkin, wąskie jeansy i przyduże futerka); łamaczka męskich serc (lista podbojów miłosnych Kate jest tak długa, jak jej jej kariera w branży – była związana m.in. z Johnnym Depp’em i Danielem Craig’iem) i fanka rock’a (Kate nie opuściła żadnej edycji Glastonbury i, ostatnio, wyszła za mąż za rockmana, Jamie’go Hince’a z The Kills).

 

Jak widać, o Kate Moss można napisać naprawdę sporo. Były chłopak super modelki i ojciec jej córki, Lily Grace, postanowił spróbować swoich sił i w listopadzie wydaje Kete: The Kate Moss Book. Współautorem całości został Jess Hallett, wieloletni przyjaciel Moss.

 

Biografia, lub może zgrabniej byłoby nazwać ją albumem, będzie zawierać najlepsze zdjęcia modelki, w tym słynną kampanię Calvin Klein z 1992 roku i portrety autorstwa takich sław jak Hedi Slimane, Corinne Day, Mario Testino czy Karl’a Lagerfelda.

 

Ciekawe czy efekty będą równie imponujące, co zapowiedzi? Przekonamy się 6. listopada. Kete: The Kate Moss Book ma kosztować ok. 50 funtów.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Jefferson Hack | KATE MOSS |

podobne artykuły