Logotyp serwisu lamode.info
KEIRA KNIGHTLEY W HARPER'S BAZAAR UK LUTY 2014

KEIRA KNIGHTLEY W HARPER'S BAZAAR UK LUTY 2014

Gwiazdą lutowego wydania brytyjskiego Harper’s Bazaar została Keira Knightley. Zobaczcie sesję autorstwa Alexiego Lubomirskiego oraz dowiedzcie się, co powiedziała aktorka w wywiadzie dla magazynu. 

Gwiazdą lutowego wydania brytyjskiego Harper’s Bazaar została Keira Knightley. Do okładkowej sesji autorstwa Alexiego Lubomirskiego, angielska piękność ubrana była w białe sukienki z kolorowymi nadrukami, z nowej kolekcji Chanel na sezon wiosna lato 2014. 

 

 

W wywiadzie udzielonym Sophie Elmhirst, młoda aktorka opowiadała o swoim podejściu do feminizmu, najnowszej produkcji filmowej oraz odpowiedziała na pytanie – dlaczego nie lubi Twittera.

 

 

Najnowszy film, w którym będziemy mogli podziwiać Keirę, jest historią zainspirowaną twórczością Toma Clency – znanego amerykańskiego pisarza powieści sensacyjnych. Jack Ryan – Teoria Chaosu to opowieść o losach mężczyzny, który przypadkiem odkrywa, że jego pracodawca przy pomocy rosyjskiego rządu planuje przeprowadzić atak terrorystyczny.  W filmie aktorka wciela się w postać Cathy Ryan towarzyszki głównego bohatera.

 

 

Otrzymując swój kolejny schemat pracy, Knightley zauważyła, że środowisko filmowców jest silnie zdominowane przez mężczyzn.

 

 

„Często jestem jedyną kobietą w obsadzie i niejednokrotnie łapię się na tym, że chodząc po pokoju rozważam, dlaczego mój bohater powiedział to czy tamto. W momencie kiedy spotykam się w tym samym pokoju z pięcioma mężczyznami przeważnie tracę większość argumentów”

 

 

„Brak kobiet w tym biznesie można łatwo zaobserwować, kiedy spojrzymy na listę czołowych reżyserów. Są to przeważnie mężczyźni. Stan rzeczy może się zmienić, wyłącznie jeśli więcej kobiet dojdzie do realnej władzy. Mimo że dostajemy coraz więcej głównych ról, to nadal jesteśmy w mniejszości.”

 

 

Swoją karierę, Keira rozpoczęła zaledwie w wieku 7 lat. Dziś, po dwudziestu latach pracy zawodowej z całą pewnością może już myśleć nad objęciem miejsca po drugiej stronie kamery i rozpoczęciem pracy jako reżyserka.

 

 

„Im jestem starsza, tym częściej się nad tym zastanawiam. Po zobaczeniu produkcji ze swoim udziałem, widząc siebie jako pewną część tego światka po pewnym czasie chcesz zrobić krok naprzód. Myślę o tym, jak o podróży na drugą stronę”

 

 

Aktorka niedawno wyszła za mąż za muzyka James’a Righton’a, jednak nigdy nie mówiła o sobie jak o typowej żonie. W rozmowie opowiada także o tym, jak bardzo ceni swoje życie osobiste i wspomina anegdotę związaną z założeniem konta w mediach społecznościach. Zmęczona ciągłymi rozmowami na temat Twittera, postanowiła założyć sobie konto pod fałszywym nazwiskiem.  Eksperyment trwał 12 godzin.

 

 

„Czułam się trochę jak niepopularny dzieciak w szkole, stojący na uboczu boiska. Okropieństwo” W odpowiedzi na zarzuty bycia nadętą i wyniosłą odpowiada wprost „Uważam, że wszystko jest w porządku, lubię swoją prywatność, nie pytam się innych aktorek, które podziwiam – Jak to zrobiłaś, jak udało Ci się to osiągnąć – ponieważ nic mnie to nie obchodzi. Może to dziecinne na swój sposób, ale sądzę, że tylko praca się liczy”.

 

 

Jack Ryan – Teoria Chaosu na ekrany kin wchodzi już 31 stycznia. Nie możemy się doczekać.

 

 

tagi: Keira Knightley | Alexi Lubomirski | Harper's Bazaar | Harper's Bazaar UK | sesja | luty 2014 | |

podobne artykuły