PL / EN
KENDALL JENNER W NAJNOWSZYM INTERVIEW MAGAZINE

KENDALL JENNER W NAJNOWSZYM INTERVIEW MAGAZINE

W sesji dla czerwcowo-lipcowego wydania Interview Magazine pojawiła się Kendall Jenner. Przyrodnia siostra Kim Kardashian stanęła przed obiektywem Mikaela Janssona. Zobaczcie efekty! 

Wszystko wskazuje na to, że Kendall Jenner czuje się już w świecie mody jak ryba w wodzie. 18-letnia modelka, która zwróciła na siebie uwagę całej branży przede wszystkim dzięki pokazowi jesienno-zimowej kolekcji 2014/2015 Marca Jacobsa, pojawia się w coraz odważniejszych odsłonach. Do tych, z pewnością można zaliczyć sesję dla najnowszego, czerwcowo- lipcowego wydania Interview Magazine.

 

Autorem zdjęć, z których na kilku Kendall pozuje topless, jest znany szwedzki fotograf Mikael Jansson. Mamy tutaj zarówno kolorowe, jak i czarno białe ujęcia. Nad perfekcyjnym lookiem jednej z przyrodnich sióstr Kim Kardashian, pracowali również makijażysta Mark Carrasquillo i stylista fryzur Tomo Jidai. Z kolei kracje, w którzych możemy zobczyć bohaterkę sesji, wybrał Karl Templer. W efekcie, pojawiają się tu projekty marki Alaia, Versace oraz Maison Martin Margiela

 

Poza fotografiami, Jenner udzieliła również wywiadu. Zdradziła w nim m.in., że jedną z rzeczy, którą wyniosła z domu, jest poświęcenie i ciężka praca. Moi rodzice wychowali mnie i Kylie na pracoholików. Dodaje również, że pomimo faktu, iż jej rodzina może być odbierana jako ludzie, którzy raczej nie przejmują się wieloma rzeczami, ona nauczyła się jednak, że należy doceniać wszystko, co daje jej los. Młodsza z sióstr Jenner przyznaje także, że od kiedy tylko pamięta, chciała zajmować się modelingiem. Zawsze podziwiałam modelki. One były dla mnie kimś na miarę superbohaterek!.

 

 

Zajrzycjcie do galerii i zobaczcie wszystkie zdjęcia z Kendall w roli głównej! 

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Interview Magazine | Mikael Jansson | Kendall Jenner |

podobne artykuły