PL / EN
KEIRA KNIGHTLEY W OBIEKTYWIE DAVIDA BELLEMERE DLA NAJNOWSZEGO WYDANIA THE EDIT

KEIRA KNIGHTLEY W OBIEKTYWIE DAVIDA BELLEMERE DLA NAJNOWSZEGO WYDANIA THE EDIT

Bohaterką najnowszego wydania magazynu The Edit została Keira Knightely. Zobaczcie, jak wypadła na zdjęciach autorstwa Davida Bellemere

Chociaż sama zagrała w kilku filmach, gdzie miłość była motywem przewodnim, daleko jej do dziewczyny, która wierzy w historie z księciem na białym koniu i ckliwe happy endy. Keira Knightley mocno stąpa po ziemi, bardzo a za męża zamiast księcia wzięła sobie muzyka – Jamesa Rightona, członka brytyjskiej grupy Klaxons. W najnowszym wydaniu internetowego magazynu The Edit opowiada m.in. o feminizmie i dlaczego nie przeraża ją, że niebawem skończy 30 lat. 

 

Autorem sesji okładkowej z Keirą jest jeden z najlepszych współczesnych fotografów mody – David Bellemere. Na bardzo subtelne i kobiece kadry Francuza, składają się wyjątkowe stylizacje przygotowane przez Natalie Brewster. Stylistka wybrała dla aktorki przede wszystkim długie suknie z kolekcji Dolce&Gabbana, Alexander McQueen, Delpozo czy Erdem oraz jeden z najpiękniejsztych elementów z jesienno- zimowej kolekcji Valentino, czyli zdobioną pelerynę. 

 

Zdjęcia oraz krótki filmik towarzyszący sesji znajdziecie poniżej. 

 

Źródło: youtube.com


video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Keira Knightley | David Bellemere | The Edit | Natalie Brewster |

podobne artykuły