PL / EN
KATY PERRY – ZOOM NA STYL

KATY PERRY – ZOOM NA STYL

Dziś przyglądamy się nietypowym stylizacjom Katy Perry, sprawdźcie!

Nietuzinkowy styl  Katy Perry to coś, co wyróżnia ją w świecie showbiznesu. W przeciwieństwie do wielu gwiazd amerykańska piosenkarka nie podąża ślepo za najnowszymi trendami z wybiegów czy okładek magazynów, a w swoich stylizacjach jest bardzo konsekwentna i podchodzi do nich z dużym dystansem. Właśnie tą oryginalność i zamiłowanie do odmiennego podejścia do mody doceniły w niej takie marki jak H&M czy MOSCHINO.

 

 

Katy Perry - zoom na styl

fot. pinterest.com

 

 

Dla Katy moda to zdecydowanie zabawa i sposób na kreowanie codziennego wizerunku tak, aby spójny był ze scenicznym. Piosenkarka nie obawia się krytycznych opinii a w jej casualowych stylizacjach nie brakuje kolorów, wzorów i odważnych wyborów.  

 

 

Katy Perry - zoom na styl
fot. pinterest.com

 

 

Klasyczne polaczenia to coś, czego w jej garderobie ciężko się doszukać. Perry stawia na kolor i błysk – szczególnie na czerwonych dywanach.

 

 

Katy Perry - zoom na styl
fot. pinterest.com

 

 

Gwiazda z całą pewnością nie obawia się wizerunkowych eksperymentów – jej kreatywność w wyborze scenicznych kreacji nie zna granic. Na koncertach tworzy nie tylko muzyczne, ale i modowe show, czym urzeka fanów na całym świecie.

 

 

Katy Perry - zoom na styl
fot. pinterest.com

 

 

W charakterystycznym, słodkim looku piosenkarki uwagę przykuwają inspiracje w stylu pin-up. Taka kombinacja daje ciekawe połączenie, a Katy w tej odsłonie wyraźnie czuje i prezentuje się korzystnie.  

 

 

Po więcej stylizacji piosenkarki zajrzyjcie do naszej galerii!

 

video

SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Zoom na styl | Katy Perry | zoom na styl Katy Perry | stylizacja |

podobne artykuły